Vårens konfirmanter


Fem konfirmanter på tilrettelagt opplegg og 65 på det vanlige opplegget får sin feiring 1.mai og 30.april. Og FOR en fantastisk gjeng av ungdommer vi har hatt! De fordeler seg slik på de forskjellige gudstjenestene: 

 

(alfabetisert på etternavn)

Lørdag 30.april kl.1100:

Erlend Stavland Bahr     

Petter Raknes Berland  

Hanne Dreyer   

Olav Dreyer       

Sandro Feria     

Anton Barclay Helljesen               

Miriam Elise Håmsø       

Maria Lavik       

Nora KristineHåland Lea             

Simon Holter Møllegaard            

Håvard Mauritzen Næss             

Tiril Robertsen  

Samuel Sangedal            

Audun Skartveit              

Mille Skartveit  

Mina Nylund Sundt        

Torjus Tveit       

Håvard Hausberg Ur      

Martin Strøm Wildon    

Erik Strøm Wildon          

Erik Østbø          

 

Lørdag 30.april kl.1300:

Silja Hummervoll Bakken            

Tor Tangen Brown         

Alf Andreas Dahl             

Emilie Egedahl  

Iben Madelen Egeli Berg             

Kari Frich            

Ane Hylland       

Ane Garberg Kolstø       

Thomas Kolter-Nilssen  

Lavrans Vasshus Lidal    

Maisen Emilie Lie           

Martine Tofterå Løvik   

Andreas Lütcherath       

Linnea Aasland Nordbø

Nora Ovesen     

Veronica Skorve              

Tristan Innvær Stokkenes            

Conrad Ben Zaiter Strømsvold   

Felix Alfred Strøm Ørbeck           

Hannah Wigestrand       

Malene Omland Åtland 

Vilde Lindeland Østerhus

Lørdag 30.april kl.1500:

Ludvig Hodnefjell Askø 

Rebekka Berning-Nummedal      

Thomas Aanensen Bredal           

Tiril Aiko Andrea Busch 

Ola Helland Dirdal          

Reidar Gjerde    

Sander Fløtre Hagen     

Magnus Vatnamot Halvorsen    

Filip Hamre

Tora Hansen Urkedal     

Cecilie Pedersen Husdahl            

Oda Marie Høie

Erik Elias Frøland Ingebrethsen 

Anna Mjelde Jacobsen  

Rebecca Høgsveen Khadka         

August Middelthon-Heggheim   

Magnus Hoff Pedersen  

Felix Aanestad Ree        

Lorenz Scherer 

Thomas Strand Skjæveland         

Gunnar Marius Lura Trane         

Thomas Kvalvåg Ørjansen           

 

Søndag 1.mai kl.1100 – tilrettelagt konfirmasjon:

Frederic Sean Gjerde     

Kaia J.H.Kilter    

Benjamin Samuelsen     

Emma Nesse Stokka      

Henrik Buer Øvermo

 

Tilbake