Trekning hovedutlodning julemessen


Årets utgave av julemessen ble en stor suksess! Fullt hus, god stemning, og fantastisk økonomisk resultat. Vinnerliste for hovedutlodningen på julemessen er som følger - gratulerer til alle vinnere: 

Nr.         Gevinst                                                                           Vinner

1             Seiltur med Helge «Omen Kaizer» Risa                 Anette Sandsmark

2             Kenwood kjøkkenmaskin                                           Anne E.Jørpeland

3             SUP-brett                                                                       Ida Emilie Sandvold Forshaug

4             Flor og Fjære for 2 personer                                     Sarah Helland

5             Gavekort 2000,- klatreparken Air By Bolder         Mari Røed Høstfet

6             Dukke med garderobe og vugge                             Åse Linn Oftedal

7             Altertavle-kunst Litografi Ole Lislerud                   Ingvald Standal

8             Drill Black’n Decker                                                     Thomas Eide

9             Ikon malt av Marit Kartveit                                       Olav Hauge

10          Oppvasksett Zone                                                       Fanny Mascy

11          Koffert Beckmann                                                        Liv Ekeland

12          Kikkert                                                                            Olav Hauge

13          Stekepanne                                                                   Mari Hana Marthinsen

14          Familiespill, Ticket to ride                                         Gjertson Posti

15          Stor bamse                                                                    Jesper Ravndal

16          Familiespill, Ryktet går                                               Bjørg Vidnes

17          Lyseblått ullskjerf                                                        Iver Jan Leren

18          Fjernstyrt bil                                                                 Richard Theis Omdahl

19          Bollesett                                                                        Martin Strandum

20          Elektrisk lekebåt                                                          Anne Butler Wang

21          Lykt                                                                                 Alex Lootz

22          Puslespill, Sommersvev                                              Orn Risvik

23          Fenalår                                                                           Steinar og Inger Frid Kjosavik

24          Glassbolle                                                                      Lene Høie

25          Etasjefat                                                                        Cecilie O Karlsen

26          Bok: Elise i fyret                                                           Marius Nilsskog

27          Håndmikser                                                                   Torunn Pettersen

28          Glass og telysestaker                                                  Silje Nilsskog

29          Tekopper, sorte og hvite 2 stk                                 Olav Hauge

30          Strikketøy hals 1                                                          Tone Mari Måseidvåg

31          Strikketøy hals 2                                                          Familien Skretting

32          Glaskrukke med snop                                                 Kristoffer Bonarjee

39          Barnegenser strikket grå                                           Viviann Aabakken

33          Barnegenser strikket grønn                                      Anette Horpestad

Tilbake

Del